1. Kurumsal Bakım Anlaşmaları

  Kurumsal Bakım Anlaşmaları

  Kurumsal Firmalar, bu hizmetimiz size özel ! Artık sistemleriniz kesintisiz çalışacak......
 2. Güvenlik Kamera & Alarm Sistemleri

  Güvenlik Kamera & Alarm Sistemleri

  Bursa Güvenlik Kamera Sistemlerinde "Digitem" devri !...             Eviniz,iş yeriniz he...
 3. 3 Boyutlu İnteraktif Gezinti

 4. Server Kurulum ve Destek

  Server Kurulum ve Destek

            Server ve ortak veri tabanları ile işletmenizde işler hem rahatlayacak hem de h...
 5. Web Tasarım Hizmetleri

  Web Tasarım Hizmetleri

            Bursa Web Tasarımda Lider Firmamız ile Şirketinize yeni bir şube açalım! En u...
 6. Teknik Servis Hizmetleri

  Teknik Servis Hizmetleri

             Bursa Bilgisayar Tamir ve Servisi...           Bursa'da Bilişim anlamınd...
1

Ağ ve İletişim Çözümleri

 

        AĞ VE İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ...

          XDSL, Kablonet AP, noktadan noktaya bağlantılar, kablolu ağ hizmetleri; artık sizi korkutmasın. Gelişmiş yüksek kazançlı cihazlarımızla kilometrelerce uzaklara ağ bağlantılarınızı taşıyabiliriz.Ağ ve iletişim çözümleri, eviniz ve işletmeniz için kablolu veya kablosuz yöntemlerle ağ sistemi üzerindeki donanım ve yazılım kaynaklarının güvenli bir şekilde paylaştırılmasını sağlar. Bu sayede internet erişimi, sürücüler, dosyalar, yazıcılar ve benzeri aygıtlar ve programların ortak kullanılması sağlanır.

           E-işletme, e-ticaret, e-devlet gibi uygulamaların artması ile birlikte orta ve büyük ölçekli işletmelerin ağ altyapılarının projelendirilmesi, kurulması, performanslı ve güvenli bir şekilde çalıştırılması konularında ağ sistem uzmanlarına olan ihtiyaç artmıştır. 

 


          İşletmelerin sistem ve network alt yapısını planlama ve kurulumunu yapma, ihtiyaç analizi yapıp kullanılacak doğru teknolojileri belirleme, sistemlerin bakım ve onarımını yapma, temel ve ağ programlama işlemlerini yapma, sistemi yedekleme, yükseltme ve performansını artırma, ağ kurulumu ve ağ güvenliği sağlama yeterliliklerine sahip olan firmamız çalışanları, eğitimini aldıkları son teknolojiler sayesinde bilgisayar ağlarının kritik olarak kullanıldığı bilişim sistemlerinde, firmaların bilgi işlem departmanlarına destek, vb. bilgi teknolojileri alanında ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek düzeyde siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

           Ağ teknolojileri yatırımları, kullanılan altyapının imkânlarından tam anlamıyla yararlanılmadığı için çoğu kez atıl kalır.

          Yerel ağ ve geniş alan ağ alanında sunduğumuz hizmetleri, kurulan ağ yapısının doğru yönetimi ile tamamlıyoruz. Bilişim terminolojisinde Network Management olarak bilinen ağ yönetimi; ağ trafiğinin izlenmesi, tıkanıklıkların tespiti ve performansın arttırılması gibi hizmetleri kapsar.

          Farklı büyüklükteki ve heterojen yapıdaki ağ sistemlerinizde ihtiyaç duyduğunuz yönetim ve danışmanlık hizmetleri için sınırsız çözüm alternatifleriyle sizi bekliyoruz...
Tavsiye Edilen Başlıklar
evden eve evden eve nakliyat evden eve nakliye evden eve tasima evden eve nakliyat firmalari