telegram
whatsapp

Ağ Bağlantı Çözümleri ve Güvenlik Duvarı

İşyerinizdeki bilişim cihazlarının birbirleriyle kesintisiz bağlantılarını sağlarken dışarıdan gelebilecek saldırı ve müdahaleleri engellemek için güvenliği de elden bırakmayan çözümler...

XDSL, Kablonet AP, noktadan noktaya bağlantılar, kablolu ağ hizmetleri; artık sizi korkutmasın. Gelişmiş yüksek kazançlı cihazlarımızla kilometrelerce uzaklara ağ bağlantılarınızı taşıyabiliriz.Ağ ve iletişim çözümleri, eviniz ve işletmeniz için kablolu veya kablosuz yöntemlerle ağ sistemi üzerindeki donanım ve yazılım kaynaklarının güvenli bir şekilde paylaştırılmasını sağlar. Bu sayede internet erişimi, sürücüler, dosyalar, yazıcılar ve benzeri aygıtlar ve programların ortak kullanılması sağlanır.
E-işletme, e-ticaret, e-devlet gibi uygulamaların artması ile birlikte orta ve büyük ölçekli işletmelerin ağ altyapılarının projelendirilmesi, kurulması, performanslı ve güvenli bir şekilde çalıştırılması konularında ağ sistem uzmanlarına olan ihtiyaç artmıştır.
İşletmelerin sistem ve network alt yapısını planlama ve kurulumunu yapma, ihtiyaç analizi yapıp kullanılacak doğru teknolojileri belirleme, sistemlerin bakım ve onarımını yapma, temel ve ağ programlama işlemlerini yapma, sistemi yedekleme, yükseltme ve performansını artırma, ağ kurulumu ve ağ güvenliği sağlama yeterliliklerine sahip olan firmamız çalışanları, eğitimini aldıkları son teknolojiler sayesinde bilgisayar ağlarının kritik olarak kullanıldığı bilişim sistemlerinde, firmaların bilgi işlem departmanlarına destek, vb. bilgi teknolojileri alanında ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek düzeyde siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.
Ağ teknolojileri yatırımları, kullanılan altyapının imkânlarından tam anlamıyla yararlanılmadığı için çoğu kez atıl kalır. Yerel ağ ve geniş alan ağ alanında sunduğumuz hizmetleri, kurulan ağ yapısının doğru yönetimi ile tamamlıyoruz. Bilişim terminolojisinde Network Management olarak bilinen ağ yönetimi; ağ trafiğinin izlenmesi, tıkanıklıkların tespiti ve performansın arttırılması gibi hizmetleri kapsar. Farklı büyüklükteki ve heterojen yapıdaki ağ sistemlerinizde ihtiyaç duyduğunuz yönetim ve danışmanlık hizmetleri için sınırsız çözüm alternatifleriyle sizi bekliyoruz...

Uçtan Uca Çözümler...

Digitem, Ev veya İş yerlerinizde oluşabilecek teknik arızalar, hırsızlık, gaz kaçağı, su baskını, yangın veya gasp gibi tehditlere karşı 27 yıllık tecrübesi ile 7/24 güvenlik ve bilişim çözümleri sunar...

İletişim için tıklayınız...

Firmanız üstün teknoloji güvenlik sistemlerimiz ile artık daha güvenli.Gerek dışarıdan gelebilecek saldırılardan korunacak, gerekse çalışanlarınızın yaptığı tüm işlemleri detaylı olarak gözlemleyebileceksiniz. Ayrıca çalışanlarınızın internette gereksiz vakit geçirmesinin de önüne geçerek iş verimini de arttırmış olacaksınız. Her yapıya her isteğe bağlı ayrı ayrı tasarlanmış gerek yazılım gerekse donanım bazlı çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.
5651 Sayılı Kanun, İnternet Ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkındaki kanundur.

  • 5651 Kanunun Amaç ve Kapsamı; İçerik Sağlayıcı, Yer Sağlayıcı, Erişim Sağlayıcı ve Toplu Kullanım Sağlayıcıların yükümlülük ve sorumlulukları ile internet ortamında işlenen belirli suçlarla içerik, yer ve erişim sağlayıcıları üzerinden mücadeleye ilişkin esas ve usûlleri düzenlemektir.
  • Erişim Sağlayıcı: Kullanıcılarına internet ortamına erişim olanağı sağlayan her türlü gerçek veya tüzel kişiler.
  • İçerik Sağlayıcı: İnternet ortamı üzerinden kullanıcılara sunulan her türlü bilgi veya veriyi üreten, değiştiren ve sağlayan gerçek veya tüzel kişiler.
  • Toplu Kullanım Sağlayıcı: Kişilere belli bir yerde ve belli bir süre internet ortamı kullanım olanağı sağlayanlar. Yer Sağlayıcı: Hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten gerçek veya tüzel kişiler.
Kanunun tam metni için tıklayınız.