telegram
whatsapp

Projeksiyon Tamir - Lamba Yenileme

Bursa'da Bilişim anlamında Microsoft Sertifikalı Uzman teknik servis ekibimizle her zaman yanınızdayız...

PROJEKSİYON NEDİR?
Projeksiyon cihazları görüntüleri birden fazla lens yardımıyla üreterek projeksiyon perdesine yansıtırlar. Perdeye yansıtılan bu görüntüler projeksiyon cihazlarında oluşturduktan sonra projeksiyon cihazları içerisinde bulunan projeksiyon lambası tarafından güçlendirilerek, daha kuvvetli ışık demetlerine dönüştürülür ve birden çok lens yardımı ile projeksiyon perdesine aktarılır. Ve böylece görüntü oluşumu sağlanır.
PROJEKSİYON LAMBA YENİLEME
Projeksiyon Cihazlarınıza projeksiyon lambası yenileme işlemi yapalım %90 a yakın tasarruf sağlayalım. Projeksiyon cihazlarında lamba yenileme sistemi, profesyonel cihazlar yardımı ile profesyonel ekibimiz tarafından lamba kasası sabit kalarak, lambanın çekirdeğinin değiştirme işlemidir.

  • Otomatik cihaz kontrol sistemi orijinal lambanızın belirli değerlerine bakarak oluşabilecek en yüksek seviyede projeksiyon lambası yenilemesi yapılır.
  • Projeksiyon lambanızın dışta bulunan kasası aynen, sabit bir şekilde olmak üzere kullanılır. Lambanızın iç kısmı tamamen değiştirilerek, lambanızın ilk günkü ışık seviyelerine yani projeksiyon cihazınızın en iyi görüntü verebilmesi için ses dalgaları ile titreşim gönderilerek ultrasonik bir temizleme işlemi de gerçekleştirilir. Ve lambanız, projeksiyon cihazınız ilk alındığı günkü gibi olur.
  • Projeksiyon cihazlarında filtre, lens, ayna, gibi belirli parçaları ayar, bakım ve temizlik aşamalarından geçtikten sonra siz değerli müşterilerimize teslim edilir.
  • Projeksiyon lamba yenileme yani değiştirme işlemi yaparak, hem uzun ömürlü bir lambaya sahip olmuş olup hem de çok daha uygun fiyatlarla sıfır gibi, yepyeni bir projeksiyon lambasına sahip oluyorsunuz.
  • Türkiye de çok uygun fiyatlarla lamba çözümü için bizi tercih edin, bütçenizi fazla sıkıntıya sokmadan lambalarınıza yenileme işlemi yapalım. Türkiye de projeksiyon lamba yenileme işlemi, tarafımızca en profesyonel bir ekip tarafından, en uygun fiyatlarla, en profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.
PROJEKSİYON TAMİR BAKIM VE ONARIM
Tüm marka ve modeller için, projeksiyon cihazlarınız garantili olsun yada olmasın kaliteli ve sağlıklı bir projeksiyon tamir hizmeti istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Uzman ve deneyimli teknip ekibimizin tamamı yüksek deneyimli kişilerden oluşmaktadır. İşinde uzman bu kişiler, bize gönderdiğiniz projeksiyon cihazlarınızın oluşabilecek tüm arızalarını çok büyük bir titizlik ile incelemektedir ve sonuca ulaştırmaktadır. Projeksiyon teknik servimizim yaptığı tüm arızalar, firmamız tarafından garantili olarak yapıldığı için cihazınızın hakkında hiç bir sorun yaşamayacaksınız. Firmamıza gönderdiğiniz projeksiyon cihazlarınız ilk günkü gibi kullanmaya devam edebileceksiniz. Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz.
PROJEKSİYON SATIŞI
Bir Projeksiyon cihazınıza ihtiyacınız mı var? Okul, iş, ofis, ev ortamında kullanılabişlecek bir projeksiyon cihazı alacaksınız ama nasıl bir tür, hangi modeli alacağınız konusunda emin değil misiniz ? Size yardımcı olmaktan, teknik destek vermekten memnuniyet duyarız. Projeksiyonlar bulundukjları ortam ve yapılacak, seçilen işe göre farklılık göstermektedir. Ve projeksiyonların tümünün farklı, değişik özellikleri mevcuttur. Sizler bizim değerli kullanıcılarımız olarak doğru kararı almakta bizi tercih edebilirsiniz. Teknik ekip tarafından en doğru biçimde yönlendirileceksiniz. Okulda, işte, ofiste, evde kullanıma en uygun projeksiyonun hangisi olduğunu belirleyip, sizlere çeşitli fikirler aktarmaktayız. Bizi aramadan projeksiyon cihazı almayın...

Uçtan Uca Çözümler...

Digitem, Ev veya İş yerlerinizde oluşabilecek teknik arızalar, hırsızlık, gaz kaçağı, su baskını, yangın veya gasp gibi tehditlere karşı 27 yıllık tecrübesi ile 7/24 güvenlik ve bilişim çözümleri sunar...

İletişim için tıklayınız...