telegram
whatsapp

Bulut Çözümleri

İşleriniz kesintiye uğramasın, sizler sadece işinize odaklanın...
İhtiyaçlarınız için en uygun mailiyetli bulut çözümleri...

Yedekleme ve Güvenlik Neden Önemli?

Bir siber saldırı veya veri ihlalinin kurbanı olan tüm işletmelerin yarısından fazlası daha sonra kamu incelemesine tabi tutulur ve marka itibarında, müşteri sadakatinde ve müşteri güveninde kayıplara uğrayabilir. Saldırıların kurbanı olan işletmelerin %29’u gelir kaybeder ve bu işletmelerin yaklaşık %40’ı toplam gelirlerinin %20’sinden fazlasını kaybedebilir. Saldırılara veya ihlallere maruz kalan şirketler arasında yaklaşık dörtte biri veri kaybı olayının ardından önemli iş fırsatlarını kaybediyor.
Bunları tek tek sıralayınca hem çok maliyetli hem de uzun zaman gerektiren projeler ile firmalar içinde konumlandırılacak çözümler gibi gözükebilir. Ancak Acronis ve QNAP’ın yeni bulut servisleri çözümü ile tüm firmalar için bu zaruri süreçler hem kolay hem de kullandıkça öde modeli ile bir Opex harcaması haline dönüşüyor.

Uçtan Uca Çözümler...

Digitem, Ev veya İş yerlerinizde oluşabilecek teknik arızalar, hırsızlık, gaz kaçağı, su baskını, yangın veya gasp gibi tehditlere karşı 27 yıllık tecrübesi ile 7/24 güvenlik ve bilişim çözümleri sunar...

İletişim için tıklayınız...

QNAP Cloud...

Cloud Storage Ağ Geçidi ve Cloud Storage Mount

Bulut depolama ağ geçidi ve bulut depolama kullanımı ile kuruluşlar, maksimum bulut depolama kullanımıyla en iyi değeri elde etmek için talep üzerine bulut hizmetlerini esnek bir şekilde bütünleştirebilir. Bulut depolama ağ geçidi, yerel depolamayı genel bulut depolamasına bağlayan karma bir bulut depolama uygulamasıdır. Sık kullanılan verilere düşük gecikmeli erişim sağlayan ve genel bulut depolama alanında LAN'a yakın erişim hızlarına izin veren yerel önbelleklemeyi destekler. Kurumsal karma bulut dağıtımı, bulutta yerel uygulama verileri, yedekleme ve geri yükleme veya hibrit bulut işbirliği için olsun, QNAP’in bulut depolama ağ geçidi, yüksek performans, esneklik ve maliyet etkinliği sağlayan mükemmel bir çözümdür.

Verileri Buluta Yedekleme

Olağanüstü durum kurtarma planınızı güçlendirmek için şirket dışı yedekleme gerçekleştirin HBS ile, verileri bir QNAP NAS'tan buluta kolayca yedekleyebilir veya senkronize edebilirsiniz. Bulut yedekleme alanını azaltırken, yedekleme ve kurtarma verimliliğini optimize etmek için kaynaktaki yedekleme verilerini tekilleştiren QuDedup teknolojisini destekler. Tıkanıklık kontrolü için TCP BBR algoritması, NAS'ınız ile seçtiğiniz bulut depolama alanı arasındaki veri aktarım hızlarını büyük ölçüde artırabilir. QNAP NAS ayrıca Google Drive, Yandex Disk, iDrive®, ElephantDrive® ve Data Deposit Box® bulut yedekleme servislerini de destekler.

3-2-1 yedekleme stratejinizi ve kurtarma planınızı oluşturun...

Hiçbir yedekleme planı mükemmel değildir, ancak 3-2-1 Yedekleme iyi bir başlangıçtır. Önemli dosyaların 3 kopyasını saklayın, dosyaları en az 2 tür depolama ortamında tutun ve 1 kopyayı site dışında depolayın. Hybrid Backup Sync, bir QNAP NAS'tan çeşitli yerel, uzak ve bulut depolama alanlarına veri yedeklemenize yardımcı olur. Çok sürümlü yedekleme, değişiklikleri kolayca izlemenize olanak tanır.

Uçtan Uca Çözümler...

Digitem, Ev veya İş yerlerinizde oluşabilecek teknik arızalar, hırsızlık, gaz kaçağı, su baskını, yangın veya gasp gibi tehditlere karşı 27 yıllık tecrübesi ile 7/24 güvenlik ve bilişim çözümleri sunar...

İletişim için tıklayınız...

Acronis Cloud

Acronis Cyber Cloud Servis Sağlayıcılığı Nedir?

Acronis Cyber Cloud, servis sağlayıcıların yani bizlerin müşterilerine, güvenli, hızlı, kolay bir şekilde siber koruma servislerini sunmaları için dizayn edilmiştir. Bu bulut tabanlı platform entegre end-point yönetimi, yedekleme, felaket kurtarma, anti-malware, anti-ransomware, e-imza servisleri gibi bir çok servisin tek bir konsoldon ulaşılmasını sağlar.
Acronis Cyber Cloud Önemli Özellikleri Nelerdir?

 • Merkezi çözüm yönetimi
 • Çoklu tenant yönetim portalı
 • Saas ve hibrid çözüm seçenekleri
 • 20’den fazla korunan platform
 • Eşsiz depolama seçenekleri
 • Kullandıkça öde modeli
 • 25 dilde dil desteği
 • API’lar ve SDK’ler ile terzi usulü geliştirme
Acronis Bulut Çözümleri Nelerdir?
“Servis sağlayıcılar için 1 numaralı bulut tabanlı yedekleme çözümü”
 • Microsoft Azure gibi kullanıma hazır, esnek bulut depolama alanları ya da kendi bulut alanınız üzerinde hızlı yedekleme.
 • AI tabanlı dosyalar, yedekler ve yedek ajanları için fidye yazılım koruması.
 • Fiziksel, sanal ortamlar, bulut tabanlı sunucular, Microsoft 365 uygulamaları gibi 20’den fazla platformda veri koruması.
 • Microsoft Teams için yedekleme ve felaket kurtarma.
Acronis Cyber Protect Cloud
“AI tabalı entegrasyon, daha koruma ve siber güvenlik"
 • Kötü amaçlı yazılımlara karşı yeni nesil, AI tabanlı fidye yazılımı ve kripto karşı koruma.
 • Kötü amaçlı URL’ler için yük analizi, URL’ler için siyah ve beyaz listeler ve HTTP / HTTPS engelleyici ile gelişmiş URL filtreleme.
 • Sistemlerin güvenlik açıklarının değerlendirilmesi.
 • Microsoft Teams, Webex ve Zoom için güvenlik ve koruma.
 • Yedeklemeyle entegre yama yönetimi.
Acronis Cyber Disaster Recovery Cloud
“Acronis Cyber Backup Cloud üzerine kurulu sanal ve fiziksel iş yükleri için anahtarlı anahtar teslimi Felaket Kurtarma Çözümü”
 • Ön yatırım maliyeti yok.
 • Kullanıma hazır Acronis tarafından barındırılan kurtarma sitesi. (dünya çapında seçim yapabileceğiniz birden çok veri merkezi ile)
 • Windows ve Linux fiziksel sunucuları ve VM’ler, büyük hipervizörler ve Microsoft iş uygulamaları dahil olmak üzere tüm popüler iş yükleri için destek.
Acronis Cyber Files Cloud
“Ödünsüz güvenlik ve esnek depolama ile dosya senkronizasyonu ve paylaşımı”
 • Veri konumu üzerinde% 100 kontrol – Acronis Cyber Cloud Storage, Acronis Cyber Infrastructure, servis sağlayıcı depolaması, SWIFT, Ceph, S3 veya Azure.
 • Kullanıcı eylemlerini izlemek ve sorun gidermek için kurumsal düzeyde denetim izi.
Acronis Cyber Notary Cloud
“Blok zinciri tabanlı dosya onaylama, e-imzalama ve orijinallik doğrulaması”
 • Dosya onaylama — kullanıcıların her türden dosyayı noter tasdik etmesine ve bunu blockchain defterine kaydetmesine izin verin.
 • E-imza — gerekli tüm tarafların dosyaları elektronik olarak imzalamasını sağlar.