telegram
whatsapp

Kurumsal Bakım Anlaşmaları

Kurumsal müşterilerimize yönelik öncelikli servis hizmeti, prediyodik yedekleme, düzenli bakım ve taramalar gibi birbirinden kıymetli hizmetleri içeren çözümler...

Kurumsal – Periyodik Bakım Anlaşması Nedir ?

İş hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri ürünleri sürekli aynı performansta çalışamamakta ve sistemlerinde meydana gelebilecek en ufak bir arıza işlerin kısmen veya tamamen durmasına sebep olabilmektedir.
Bir işletmede bilgisayarlardan herhangi bir tanesinin çökmesi, çalışamaz hale gelmesi, dosyalarını erişilemez hale gelmesi vb. durumlar para, zaman, iş gücü ve en kötüsü de itibar kaybına sebep olmaktadır.

Kurumsal – Periyodik bakım anlaşması sayesinde firmalar yukarıda belirtilen durumlara düşmezler.

Faydaları Nelerdir ?

Öncelik: Profesyonel Destek Anlaşması yaptığımız müşterilerimiz her zaman önceliklidir. Arızalara en kısa süre içinde müdahale edilir, sistemin kesintisiz çalışması sağlanır.
Geniş Ürün Desteği: Her biri ayrı uzmanlık gerektiren ürün ve uygulamalarda profesyonel kadromuz yanınızda.
Kritik Uygulamalara Sınırsız Destek: Server, network alt yapısı gibi tüm sistemin çalışmasını etkileyen kritik problemlerde 7/24 hizmet verilir.
Periyodik Bakımlar: Sistem genelinin kesintisiz çalışmasını sağlayacak koruyucu bakım önlemlerinin alınması sağlanır.
Raporlama: Müşteriye verilen dönemsel raporlarla servis kalitesi ve durumu sorgulanabilir.
Fiyat Avantajı: Tek tek hizmet almaya göre, sözleşme kapsamında düzenli hizmet daha ekonomik olacağı gibi müşterilerimizin talep edeceği yeni ürünlerde belli oranlarda iskonto uygulanır.

Uçtan Uca Çözümler...

Digitem, Ev veya İş yerlerinizde oluşabilecek teknik arızalar, hırsızlık, gaz kaçağı, su baskını, yangın veya gasp gibi tehditlere karşı 27 yıllık tecrübesi ile 7/24 güvenlik ve bilişim çözümleri sunar...

İletişim için tıklayınız...

Anlaşma Halinde Verilecek Hizmetler
Kurumsal – Periyodik Bakım Anlaşması, düzenli olarak bilgisayar işletim sistemlerinin, donanımlarının varsa Serverınızın veya Server görevi gören bilgisayarlarınızın yönetilmesi, kullanıcı yetkilerinin düzenlenmesi, kablolu-kablosuz ağ yapınızın ve çevre birimlerinizin(Toner Kullanan Yazıcılar, Tarayıcılar vs.) bakımı, güncellemesi ve kontrol işlemlerini kapsamaktadır. Burada önemle üzerinde durduğumuz hizmetlerden biri de Periyodik bakımların yanı sıra herhangi bir zaman diliminde karşılaşabileceğiniz donanımsal ya da yazılımsal sorunlarınıza en kısa zamanda müdahaledir. Buna göre özetle vereceğimiz hizmetler aşağıda sıralanmıştır.

  • Tüm Bilgisayarların Periyodik Bakım-Onarım Hizmetleri
  • Kablolu-Kablosuz Network Sistemlerinin Kurulum ve Desteği Hizmetleri
  • Anti Virüs Sistemleri Kurulum ve Güncelleme Hizmetleri
  • Server Kurulum ve Teknik Destek Hizmetleri
  • Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/Server Kurulum ve Teknik Destek Hizmetleri
  • Periyodik Veri Yedekleme ve Test İşlemleri
  • Ağ kurulum, Test ve Destek işlemleri
  • Danışmanlık Hizmetleri
  • Sınırsız Uzak Bağlantı ve Telefon Desteği

Ayrıntılı Bilgi İçin Bizi Arayın